• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Розклад занять

ОРІЄНТОВНИЙ РОЗПОДІЛ ЧАСУ

ПРИ ОРГАНІЗАЦІЇ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ДІТЕЙ

ПРОТЯГОМ ДНЯ У ЛІТНІЙ ПЕРІОД 2020р.

Режимні моменти Орієнтовний розподіл часу
третій рік життя четвертий рік життя п’ятий рік життя шостий рік життя
Ранкова зустріч дітей, ігри, ранкова гімнастика 7.00 - 8.00 7.00 – 8.10 7.00 – 8.20 7.00 – 8.30
Підготовка до сніданку, сніданок 8.15 – 8.45 8.10 – 8.50 8.20 – 8.50 8.30 – 8.50
Ігри, підготовка до навчально-пізнавальної діяльності 8.45 – 9.00 8.50 – 9.00 8.50 – 9.00 8.50 – 9.00
Організована навчально-пізнавальна діяльність ( друге заняття на свіжому повітрі) 9.00 – 9.30 9.00 – 9.20 9.40 – 10.00 9.00 – 9.25 9.40 - 10.00 9.00 – 9.30 9.40 - 10.10
Підготовка до прогулянки, прогулянка 9.30 – 11.30 9.30 – 12.00 9.30 – 12.20 9.30 – 12.30
Повернення з прогулянки, підготовка до обіду, гартувальні процедури 11.30 – 11.45 12.00 - 12.10 12.20 – 12.30 12.30 – 12.40
Обід, підготовка до сну 12.00 – 12.30 12.10 – 12.45 12.30 – 13.00 12.40 – 13.00
Сон 12.30 – 15.00 12.45 – 15.00 13.00 – 15.00 13.00 – 15.00
Поступовий підйом, гартувальні процедури 15.00 – 15.20 15.00 – 15.20 15.00 – 15.20 15.00 – 15.20
Ігри, індивідуальна робота 15.20 – 15.30 15.20 – 15.30 15.20 – 15.30 15.20 – 15.30
Розваги, СХД, ОБЖД, театралізована, трудова діяльність (один із видів діяльності) 15.30 – 15.50 15.30 – 15.50 15.30 – 16.00 15.30 – 16.00
Ігри, індивідуальна робота 15.50 – 16.00 15.50 – 16.00 16.00 – 16.15 16.00 – 16.20
Підготовка до вечері, вечеря 16.00 – 16.30 16.00 – 16.25 16.00 – 16.25 16.20 – 16.40
Прогулянка, ігри, повернення дітей додому 16.30 – 17.30 16.30 – 17.30 16.30 – 17.30 16.40 – 17.30

ГРАФІК ПРИЙНЯТТЯ СОНЯЧНИХ ВАНН

літо 2020 р.

Спочатку діти знаходяться на своєму майданчику роздягнуті (в трусиках і майці) під розсіяним промінням сонця (звикають).

Потім переходять на спеціальний майданчик, де приймають сонячні ванни (роздягнені до трусиків).

вікова група дні тривалість час
ІІ молодша група 1 – 2 день по 6 хв 9.40 – 10.00
3 – 4 день по 8 хв
5 – 6 день по 10 хв
7 – 8 день по 15 хв
наступні дні по 20 хв
середня група 1 – 2 день по 6 хв 10.00 – 10.25
3 – 4 день по 8 хв
5 – 6 день по 10 хв
7 – 8 день по 15 хв
наступні дні по 25 хв
старша група 1 – 2 день по 6 хв 10.25 – 10.55
3 – 4 день по 8 хв
5 – 6 день по 10 хв
7 – 8 день по 15 хв
9 – 10 день по 20 хв
наступні дні по 30 хв

Коли дитина грається на майданчику, на голові – капелюх або хустинка з натуральної тканини. При іграх в холодку – панаму чи капелюх знімають.

АДАПТОВАНИЙ ГРАФІК ПРОГУЛЯНОК

НА ЛІТНІЙ ОЗДОРОВЧИЙ ПЕРІОД 2020 Р.

(на час виходу з карантину)

Група Вихід на прогулянку Повернення з прогулянки
I молодша група 09:20 11:30
16:20 повернення додому
II молодша група 09:20 12:00
16:30 повернення додому
середня група 09:30 12:10
16:40 повернення додому
старша група 09:30 12:20
16:40 повернення додому

ГРАФІК КОНТРОЛЮ

ПИТНОГО РЕЖИМУ ДІТЕЙ

№ з/п Вікова група Час перевірки
1 Молодший дошкільний вік 10.00 – 10.15
2 Середній дошкільний вік 10.15 – 10.30
3 Старший дошкільний вік 10.30 -10.45

Адаптований орієнтовний розподіл часу при організації життєдіяльності дітей третього року життя у літній період 2020 р. (на час карантину)

Режимні моменти Орієнтовний розподіл часу
Ранкова зустріч дітей (температурний скринінг, ігри, ранкова гімнастика, самостійна ігрова діяльність) 7.00 - 8.00
Підготовка до сніданку, сніданок 8.15 – 8.45
Ігри, підготовка до навчально-пізнавальної діяльності 8.45 – 9.00
Підготовка до прогулянки, прогулянка, організована навчально-пізнавальна діяльність 9.20 – 11.30
Повернення з прогулянки, підготовка до обіду, гартувальні процедури 11.30 – 11.50
Обід, підготовка до сну 11.50 – 12.30
Сон 12.30 – 15.00
Поступовий підйом, гартувальні процедури 15.00 – 15.20
Ігри, індивідуальна робота 15.20 – 15.30
Розваги, СХД, ОБЖД, театралізована, трудова діяльність (один із видів діяльності) 15.30 – 15.50
Ігри, індивідуальна робота 15.50 – 16.00
Підготовка до вечері, вечеря 16.00 – 16.20
Прогулянка, ігри, повернення дітей додому 16.30 – 17.30

Адаптований орієнтовний розподіл часу при організації життєдіяльності дітей четвертого року життя у літній період 2020 р. (на час карантину)

Режимні моменти Орієнтовний розподіл часу
Ранкова зустріч дітей (температурний скринінг, ігри, ранкова гімнастика, самостійна ігрова діяльність) 7.00 – 8.10
Підготовка до сніданку, сніданок 8.20 – 8.50
Ігри, підготовка до навчально-пізнавальної діяльності 8.50 – 9.00
Підготовка до прогулянки, прогулянка, організована навчально-пізнавальна діяльність 9.20 – 12.00
Повернення з прогулянки, підготовка до обіду, гартувальні процедури 12.00 - 12.20
Обід, підготовка до сну 12.20 – 12.50
Сон 12.50 – 15.00
Поступовий підйом, гартувальні процедури 15.00 – 15.20
Ігри, індивідуальна робота 15.20 – 15.30
Розваги, СХД, ОБЖД, театралізована, трудова діяльність (один із видів діяльності) 15.30 – 15.50
Ігри, індивідуальна робота 15.50 – 16.10
Підготовка до вечері, вечеря 16.00 – 16.30
Прогулянка, ігри, повернення дітей додому 16.30 - 17.30

Адаптований орієнтовний розподіл часу при організації життєдіяльності дітей п’ятого року життя у літній період 2020 р. (на час карантину)

Режимні моменти Орієнтовний розподіл часу
Ранкова зустріч дітей (температурний скринінг, ігри, ранкова гімнастика, самостійна ігрова діяльність) 7.00 – 8.20
Підготовка до сніданку, сніданок 8.20 – 8.50
Ігри, підготовка до навчально-пізнавальної діяльності 8.50 – 9.00
Підготовка до прогулянки, прогулянка, організована навчально-пізнавальна діяльність 9.30 – 12.10
Повернення з прогулянки, підготовка до обіду, гартувальні процедури 12.10 – 12.30
Обід, підготовка до сну 12.30 – 13.00
Сон 13.00 – 15.00
Поступовий підйом, гартувальні процедури 15.00 – 15.20
Ігри, індивідуальна робота 15.20 – 15.30
Розваги, СХД, ОБЖД, театралізована, трудова діяльність (один із видів діяльності) 15.30 – 16.00
Ігри, індивідуальна робота 16.00 – 16.20
Підготовка до вечері, вечеря 16.20 – 16.40
Прогулянка, ігри, повернення дітей додому 16.40 – 17.30

Адаптований орієнтовний розподіл часу при організації життєдіяльності дітей шостого року життя у літній період 2020 р. (на час карантину)

Режимні моменти Орієнтовний розподіл часу
Ранкова зустріч дітей (температурний скринінг, ігри, ранкова гімнастика, самостійна ігрова діяльність) 7.00 – 8.20
Підготовка до сніданку, сніданок 8.30 – 8.50
Ігри, підготовка до навчально-пізнавальної діяльності 8.50 – 9.00
Підготовка до прогулянки, прогулянка, організована навчально-пізнавальна діяльність 9.30 – 12.20
Повернення з прогулянки, підготовка до обіду, гартувальні процедури 12.20 – 12.40
Обід, підготовка до сну 12.40 – 13.00
Сон 13.00 – 15.00
Поступовий підйом, гартувальні процедури 15.00 – 15.20
Ігри, індивідуальна робота 15.20 – 15.30
Розваги, СХД, ОБЖД, театралізована, трудова діяльність (один із видів діяльності) 15.30 – 16.00
Ігри, індивідуальна робота 16.00 – 16.20
Підготовка до вечері, вечеря 16.20 – 16.40
Прогулянка, ігри, повернення дітей додому 16.40 – 17.30

Адаптований орієнтовний розподіл

навчально-пізнавальної діяльності

для дітей шостого року життя на літній період

(на час виходу з карантину) група «Волошка»

Понеділок 1. Ознайомлення з навколишнім 2.Фізичний розвиток (без атрибутів)
Вівторок 1. Художньо-естетичний розвиток (образотворча діяльність) 2. Музично-ритмічні ігри та вправи
Середа 1. Фізичний розвиток (без атрибутів) 2. Розвиток мовлення/ Художня література
Четвер 1. Музично-ритмічні ігри та вправи 2. Художньо-естетичний розвиток (образотворча діяльність)
П’ятниця 1. Фізичний розвиток (без атрибутів) 2. Ознайомлення з природним довкіллям

IIполовина дня

v Перегляд мультфільмів (понеділок)

v Літературна скарбничка (вівторок)

v Розваги /Театралізована діяльність (середа)

v Літературно-музична вікторина (четвер)

v Вечір загадок і відгадок «У бабусі-загадусі» (п’ятниця)

ОРІЄНТОВНИЙ РОЗПОДІЛ ЗАНЯТЬ У ДНЗ «СОНЕЧКО»

НА 2019-2020 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Група «ВОЛОШКА» (старша група)

І половина дня ІІ половина дня
час заняття
Понеділок 1 2 09:00 – 10:00 10:10 – 10:40 Математика // Іноземна Фізкультура ОБЖД Валеологія
Вівторок 1 2 3 09:00 – 09:30 09:40– 10:40 10:50 – 11:20 ло Музичне Логопедичне (звуковимова) Ліплення // Аплікація Ознайомлення з соціумом Морально-правове виховання Економічне виховання
Середа 1 2 3 09:00 –09: 30с 09:40 – 10:40 10:50 – 11:20 Розвиток мовлення Логопедичне (розвиток лексико-граматичних категорій мовлення) //Малювання Заняття психолога Пішохідний перехід Розваги
Четвер 1 2 3 09:00 – 10:00 10:10 – 10:40 10:50 – 11: 20 Грамота // Іноземна Музичне Конструювання /Малювання Природа. Космос. Екологія.
П’ятниця 1 2 3 09:00 – 09: 30 09:40 – 10:10 10:20 – 10:50 Розвиток мовлення / Художня література Ознайомлення з природним довкіллям Фізкультура Народознавство Підготовка руки дитини до письма

Група «Пролісок» (середня група)

І половина дня ІІ половина дня
час заняття
Понеділок 1 2 3 09:00 – 09:25 09:35 – 10:00 10:00 – 11:00 Фізкультура Розвиток мовлення /Художня література Ліплення / Аплікація // Іноземна ОБЖД Валеологія
Вівторок 1 2 09:00 – 10:00 10:10 – 10:35 Математика/Конструювання // Іноземна Музичне Морально-правове виховання. Економічне виховання.
Середа 1 2 09:00 – 09:25 09:35 – 10:00 Розвиток мовлення (пропедевтика навчання грамоти) Малювання Пішохідний перехід Розваги
Четвер 1 2 09:00 – 09:25 09:35– 10:00 Ознайомлення з соціумом Музичне Природа. Космос. Екологія.
П’ятниця 1 2 3 09:00 – 09:25 09:35 – 10:00 10:10 – 10:35 Ознайомлення з природою Фізкультура Заняття психолога Народознавство

Група «Бджілка» (молодша група)

І половина дня ІІ половина дня
час заняття
Понеділок 1 2 09:00 – 09:20 09:35 – 09:55 Ознайомлення з соціумом / Ознайомлення з природним довкіллям Фізкультура ОБЖД Валеологія
Вівторок 1 2 09:00 – 09:20 09:40 – 10:00 Математика / Конструювання Музичне Морально-правове виховання Економічне виховання
Середа 1 2 3 09:00 – 09:20 09:30– 09:50 10:00 – 10:20 Розвиток мовлення/ Художня література Ліплення /Аплікація Заняття психолога Пішохідний перехід Розваги
Четвер 1 2 09:00 – 09:20 09:30-09:50 Музичне Малювання Природа. Космос. Екологія.
П’ятниця 1 2 09:00 – 09:20 09:30 – 09:50 Фізкультура Розвиток мовлення Народознавство

Прогулянкова група "Соняшник"

№ д. т. Середньо-старша Ясельно-молодша
Понеділок 09:00 – 09:30 Іноземна 09:35 – 10:00 Ознайомлення з соціумом 10:10 – 10:40 Фізкультура 10:45 – 11:15 Аплікація /Ліплення 09:00 – 09:20 Розвиток мовлення 09:35 – 09:55 Фізкультура 10:10 – 10:30 Аплікація /Ліплення
Вівторок 09:00 – 09:30 Музичне 09:40 – 10:10 Математика /Конструювання 10:10 – 10:40 Розвиток мовл. /Худ. література 10:50 – 11:20 Заняття психолога
Середа 09:00 – 09:20 Ознайомлення з соціумом 09:30 – 09:50 Математика / Конструювання 10:00 – 10:20 Малювання
Четвер 09:00 – 09:30 Грамота 09:30 – 10:00 Іноземна 10:10 – 10:40 Музичне 10:50 – 11:20 Малювання 11:30 – 12:00 Ознайомлення з природним довкіллям
П'ятниця 09:00 – 09:20 Фізкультура 09:30 – 09:50 Розвиток мовл./ Худ. література 10:00 – 10:20 Ознайомлення з природним довкіллям
Кiлькiсть переглядiв: 1440

Коментарi